Vodácké vybavení

PŘÍDAVNÁ SEDAČKA

Dřevěná odnímatelná sedačka je určena jako třetí sedadlo pro tzv. porculána. Tato lehká sedačka se umístí doprostřed plastové kánoe. Sedačku doporučujeme především do plastové lodi SAMBA 4,5, která svou šířkou umožňuje dostatek prostoru pro třetího vodáka.

PÁDLA

Pádla

Naše půjčovna má v nabídce kanoistická pádla profiplast a panda různých velikostí. Jsou to platová pádla s hliníkovou rukojetí, jsou lehká a snadno ovladatelná vhodná jak pro zkušené vodáky, tak pro začátečníky. Půjčujeme také dětská pádla, aby i malí vodáci se mohli podílet na ovládání lodi a měli pocit, že jsou zkušení kormidelníci.

BARELY

Barely

Všechny barely, které půjčujeme, mají objem 50 l a poskytují dostatek prostoru pro bagáž každého vodáky. Do lodí typu vydra se nejlépe hodí bílé nižší barely s širokým červeným víkem. Do kanoí samby a Canon turismo pasují vyšší poloprůsvitné barely s černým užším víkem, které má navíc spodní ochranné víko. Do tohoto barelu se díky jeho výšce vejde i stan.

VESTY

Vesty

Naši zákazníci mají na výběr ze dvou druhů vest. Klasické kanoistické vesty značky Hodonsky jsou šity z odolného nepromokavého materiálu a výplň je ze stabilní pěny, která si uchová svůj tvar i při větší zátěži (když jsou používány jako výstelky pod na sedačku). Půjčujeme dvě standardní velikosti – dětskou a dospělou. Přizpůsobení konkrétní velikosti je možné pomocí pásů s karabinami, které se snadno utáhnou či povolí. Zkušení rafťáci si mohou půjčit přímo raftové vesty, opět v dětské a dospělé verzi.

DRŽÁK PITÍ/PIVA

Držák pití/piva Držák pití2/piva Držák pití3/piva

Pro Vaše pohodlí jsou naše kanoe vybaveny úchytem pro držák na vaše nápoje. Držák je primárně vytvořen pro kelímek piva:) ale pojme i ostatní druhy nápojů a lahví. Držák je nerezový, tedy velmi odolný a odjímatelný.

NEPROMOKAVÉ BUNDY

Nepromokavé bundy

V případě nepříznivého počasí je možné půjčit si nepromokavou bundu, která je přizpůsobena, tak aby pod ní nezatékali, i pokud v ní pádlujete za poměrně silného deště. Bunda je ušita z nepromokavé látky, má speciální zipy a lemy kolem krku a zápěstí umožňující pohodlný pohyb při pádlování.

PUMPA

Při půjčení raftu půjčujeme zdarma dvoucestnou pumpu se speciální přechodkou umožňující rychlé a snadné nafouknutí či dofouknutí, ale také vyfouknutí raftu. Tato pumpa přefoukne i uzavřený ventil na všech nafukovacích lodích, je s ní tedy možné dofouknout raft do maximální tvrdosti komor.

STAN A KARIMATKA

Příležitostní vodáci si mohou v naší půjčovně půjčit i stan. Stany, které půjčujeme, mají tvar iglú, jsou lehké, snadno a rychle postavitelné, mají jednoduchou konstrukci a dobře se s nimi manipuluje. Můžeme zapůjčit stany 2 velikostí, menší pro 2-3 osoby, nebo větší pro 3-4 osoby. Do stanu je možné si zapůjčit také standardní karimatku.

OCELOVÉ LANKO

Ocelové lanko a zámek

Pro zajištění raftů či lodí na břehu je možnost zapůjčit ocelové lanko. Lanko je dlouhé přibližně 6 metrů, je vyrobeno z oceli, aby co nejlépe odolalo případným snahám o poškození, a je opatřeno zámkem. Tímto lankem je možné spoutat 3-4 lodě či 2 rafty k sobě a tím je zabezpečit před nežádoucí manipulací.

 
Vodácká trička
Poznávejte svět s Outdoortravel.cz - široká nabídka zájezdů jako jsou poznávací zájezdy, cykloturistika, horská turistika a mnoho dalších outdoor aktivit.

Půjčovna raftů Potápka - Půjčovna lodí a raftů na řece Vltava od Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Boršov.
Výlet v Ráji Jihočeský kalendář
 
 
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty