Rezervace on-line


Objednávám vybavení:
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks

      

Po doručení bude Vaše objednávka zpracována a v nejbližší možné době budete kontaktováni prostřednictvím emailové adresy.

Informace k objednávce

  1. Objednávkový formulář je možné využít i pro dotaz či předběžnou kalkulaci ceny (specifikujte do "Poznámky"). Objednávku či dotaz je samozřejmě možné provést i telefonicky (viz. kontakt)
  2. Pokud požadujete konkrétní typ plastové lodě - uveďte jej prosím do "Poznámky".
  3. Po zaslání objednávky na mail nebo prostřednictvím našeho objednávkového formuláře Vám bude zaslána kalkulace s celkovou cenou a pokyny pro závaznou rezervaci. Vybavení je rezervováno po uhrazení částky na náš účet. Případný doplatek uhradíte při převzetí vybavení. Obojí je možné též provést převodem na účet. Při převzetí vybavení obvykle vybíráme kauci, kterou vracíme ihned po odevzdání nepoškozeného vybavení. Výše kauce se pohybuje kolem 500,-Kč podle množství vypůjčeného materiálu.
  4. Storno podmínky: zrušíte-li objednávku ve lhůtě kratší než 7 dní před převzetím vybavení, nebo se nedostavíte k převzetí vybavení, propadá Vámi zaplacená částka v náš prospěch.
  5. Přečtěte si SMLOUVU O PRONÁJMU, která bude podepsána současně při převzetí sportovního vybavení.
 
Vodácká trička
Poznávejte svět s Outdoortravel.cz - široká nabídka zájezdů jako jsou poznávací zájezdy, cykloturistika, horská turistika a mnoho dalších outdoor aktivit.

Půjčovna raftů Potápka - Půjčovna lodí a raftů na řece Vltava od Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Boršov.
Výlet v Ráji Jihočeský kalendář
 
 
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty