Plastové lodě (kánoe)

Plastové kanoe, které půjčujeme, jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů, a proto jsou vhodné, jak pro zkušené vodáky, tak pro vodácké nováčky. Půjčujeme více druhů plastových kánoí, abychom lépe vyhověli různým nárokům našich zákazníků v závislosti na jejich zkušenostech a dovednostech. Vodácké party ocení také různobarevnost našich lodí, aby si každá posádka rychle poznala svůj koráb. Ke každé lodi standardně půjčujeme houbu ke snadnému vysušení lodi v případě styku a velkou vlnou na jezu a koníčkovací šňůru, která umožňuje spuštění prázdné lodi přes nebezpečný jez či bezpečné ukotvení lodi ke břehu. V naší nabídce jsou plastové lodě dvoumístné či trojmístné. V případě potřeby je možné si zapůjčit do dvoumístné lodě přídavnou sedačku pro tzv. porculána.

VYDRA MAKU

Kánoe VYDRA patří k nejoblíbenějším typům dvoumístné turistické lodi. VYDRA je lehká, snadno ovladatelná a rychlá, přesto díky placatému dnu i stabilní a dostatečně prostorná pro bagáž na několik dní. Vzhledem k jejím vlastnostem nepohrdnou touto lodí jak začínající, tak zkušení vodáci.

VYDRA MAKU Vlastnosti:
  • délka: 445 cm
  • šířka: 80 cm
  • hmotnost: 38 kg
  • nosnost: 300 kg

SAMBA 4,5

Otevřená plastová kanoe SAMBA je vhodná především pro začátečníky. Loď je díky plochému dnu a velké šířce velmi stabilní. Na pevno přivařené sedačky jsou duté, neklesne tedy po převrácení ke dnu. Šířka 88cm dává dostatek prostoru pro bagáž. Hmotnost 38 Kg umožňuje i velmi snadnou manipulaci. Tato loď je oblíbená hlavně u rodin s dětmi, neboť je možné doplnit jí pohodlnou přídavnou sedačkou, aby mohla plout celá rodina pohromadě.

SAMBA 4,5 Vlastnosti:
  • délka: 450 cm
  • šířka: 88 cm
  • hmotnost: 38 kg

SAMBA 5.2

Tato kanoe je prodlouženou verzí kanoe Samba 4,5. Díky svým rozměrům je ještě prostornější a stabilnější a poskytuje dostatek prostoru pro tři dospělé vodáky včetně bagáže. Tuto loď ocení také rodiny s dvěma dětmi, neboť se na prostřední sedačku pohodlně posadí. Přestože je trojmístná samba oproti standardním dvoumístným kanoím prodloužená, je pořád dobře ovladatelná i pro začátečníky a manipulaci snadno zvládnou dva vodáci.

SAMBA 5.2 Vlastnosti:
  • délka: 520 cm
  • šířka: 89 cm
  • hmotnost: 44 kg
 
Vodácká trička
Poznávejte svět s Outdoortravel.cz - široká nabídka zájezdů jako jsou poznávací zájezdy, cykloturistika, horská turistika a mnoho dalších outdoor aktivit.

Půjčovna raftů Potápka - Půjčovna lodí a raftů na řece Vltava od Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Boršov.
Výlet v Ráji Jihočeský kalendář
 
 
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty