Chata Viktorka

Vnitřní vybavení

Ložnice a pokoje:
V chatě jsou 3 obytné pokoje, prostorná kuchyň a velká koupelna. Pokoj č. 1 je samostatný, zařízený ve společenském stylu s rozkládací postelí. Zbývající dva pokoje jsou propojené, vhodné především pro rodinu s dětmi. Pokoje č. 2 je vybaven manželskou postelí a v pokoji č. 3 jsou 2 oddělené postele. Prostorná kuchyň s 2 jídelními stoly a kuchyňskou linkou může sloužit i jako společenská místnost.

Sociální zařízení:
Uvnitř prostorné koupelny se nachází oddělené WC, velký sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem.

Vybavení:
Vybavení chaty umožňuje pohodlné strávení letní dovolené i pro náročnější klienty. Všechny pokoje i sociály jsou prostorné, světlé a snadné na udržení čistoty. Neobytné místnosti poskytují dostatek místa pro uskladnění kol a kočárků. Je možné doplnění potřebného vybavení pro malé děti - postýlka, dětská sedačka.

Zpět na pronájem chaty 
Vodácká trička
Poznávejte svět s Outdoortravel.cz - široká nabídka zájezdů jako jsou poznávací zájezdy, cykloturistika, horská turistika a mnoho dalších outdoor aktivit.

Půjčovna raftů Potápka - Půjčovna lodí a raftů na řece Vltava od Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Boršov.
Výlet v Ráji Jihočeský kalendář
 
 
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty