Chata Viktorka

Turistické zajímavosti

Chata je na břehu řeky Vltavy a proto je ideální základnou pro RYBAŘE, VODÁKY, CYKLISTY, HOUBAŘE, TURISTY, rodiny s dětmi, nebo pro lidi co mají rádi klid a přírodu. Typy pro turisty: zřícenina malého hrádku (cca 2km), zřícenina hradu "Dívčí Kámen" cca 15km, procházka do obce Boršov nad Vltavou cca 1km. Typy pro cyklisty: chata je přímo na cyklostezce takže kamkoli se vydáte, máte možnost objevit krásnou přírodu, nebo kulturní památky v okolí: rozhledna nejvyššího vrcholu hory Kleť 17km, výhled z vrcholu hory Kluk 10km, klášter Zlatá Koruna 15km, historické centrum Českých Budějovic 8km, Českého Krumlova 17km nebo Třeboně 36km, zámek Hluboká nad Vltavou 20km, Holašovice 20km, Zámek Kratochvíle 35km.

Zpět na pronájem chaty


 
Vodácká trička
Poznávejte svět s Outdoortravel.cz - široká nabídka zájezdů jako jsou poznávací zájezdy, cykloturistika, horská turistika a mnoho dalších outdoor aktivit.

Půjčovna raftů Potápka - Půjčovna lodí a raftů na řece Vltava od Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Boršov.
Výlet v Ráji Jihočeský kalendář
 
 
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty