Pronájem chaty

Chata Viktorka - Boršov nad Vltavou

až 6 osob ve 3 ložnicích

Celá chata již od 4000,- Kč/týden (v sezóně 6000,-Kč/týden)

Chata Viktorka - Boršov nad VltavouChata Viktorka je zasazena do malebného prostředí povodí řeky Vltavy, z jedné strany obklopena lesem a před chatou vede Fritchova turistická stezka podél řeky až k 15km vzdálené zřícenině Dívčí kámen. Umístění na vyvýšeném břehu Vltavy přímo nad jezem, který vytváří náhon pro mlýn Zátkovy těstárny a malé vodní elektrárny, poskytuje ideální příležitost pro příjemné koupání. Proti produ nad jezem se nachází pstruhová oblast, ráj pro rybáře, kde si mohou vychutnat chvíle klidu a pohody. Pobyt v chatě Viktorka prožijete ve skutečném soukromí, neboť nejbližší obydlená stavba se nachází ve vzdálenosti cca 300m a můžete tak dokonale zrelaxovat a načerpat novou energii. Nedaleký vodácký kemp s celodenní restaurací nabízí stravování, pokud se vám nebude chtít vařit. Příjezdová cesta k chatě je zabezpečena závorou, vaše auto je tedy chráněno před nevyžádanou manipulací. Prostor pro parkování přímo u chaty pojme cca 3 auta. Venkovní posezení nad květinovou skalkou pod přirozeným zastíněním vysokých stromů nabízí krásný výhled na řeku.

Vnitřní vybavení - Turistické zajímavosti - Fotogalerie - Ceník - Kontakt

Chata u řeky Malše - Kaplice

až 5 osob ve 2 ložnicích

Celá chata již od 6000,- Kč/týden (v sezóně 9000,-Kč/týden)

Chata v osadě U Kovářů - Kaplice Chata se nachází V osadě `U Kovářů` 3 km od města Kaplice v Jižních Čechách. Uprostřed této osady protéká řeka Malše, která slouží jako příjemné koupaliště pro místní osadníky. Hned vedle chaty je zatravněné hřiště s možností uchycení sítě pro společné hry. Nedaleko je příjemné posezení v restauračním zařízení Zámek Kaplice. Před chatou je zastřešená pergola se zahradním nábytkem, nebo můžete využít posezení přímo na zahradě. Celá osada je přístupná pouze z parkoviště po dřevěném mostku a proto zaručuje klidnou a ničím nerušenou odpočinkovou dovolenou. Tato lokalita poskytuje maximální využití veškerých činností, jako jsou: houbaření, koupání, cyklistika, procházky, grilování, rybaření, rafting (na řece Malše), pěší turistika a v zimních měsících: sáňkování, běžkování, lyžování (vlek 10km).

Vnitřní vybavení - Turistické zajímavosti - Fotogalerie - Ceník - Kontakt

 
Vodácká trička
Poznávejte svět s Outdoortravel.cz - široká nabídka zájezdů jako jsou poznávací zájezdy, cykloturistika, horská turistika a mnoho dalších outdoor aktivit.

Půjčovna raftů Potápka - Půjčovna lodí a raftů na řece Vltava od Vyššího Brodu přes Český Krumlov až po Boršov.
Výlet v Ráji Jihočeský kalendář
 
 
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty